Фонд Хелпус лого

Допоможіть створити будиночок підтриманого проживання для людей з інвалідністю

28 липня 2023, 21:45 1156 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Створення будинку для людей з інвалідністю в с. Щербинівка Черкаської області

Новини про створення будинку в Щербинівці

Друзі, фонд "Хелпус" придбав невеличкий будиночок на Черкащині і створює там оселю підтриманого проживання для 3-4 людей з ментальною інвалідністю.

Місце розташування - село Щербинівка Черкаської області. В цьому селі вже працює проект допомоги випускникам психоневрологічних інтернатів (ПНІ), а також підтримки ВПО та сімей у складних життєвих обставинах. Благодійна організація, що працює при церкві на чолі з пастирем Сергієм Раєвським, вже допомогла вирватися з інтернатів 15 людям. Також в цьому невеличкому селі створена пекарня, столярна та швейна майстерні, є земля для сільського господарства.

Таким чином, будинок буде створено не на пустому місці, а у спільноті людей, які вже багато років допомагають людям, що опинилися у скрутних обставинах.

Ми вже придбали будинок разом із 40 сотками землі за $3000.

Ми розпочали роботи з реконструкції, і зараз ми збираємо кошти на вікна та двері, котел, відмістку, зовнішні та внутрішні роботи та обладнання (близко $7000). Будівля хоч і стара, але стіни в нормальному стані, в неї можна зробити косметичний ремонт, полагодити комунікації та створити небагаті, але затишні умови. Жителі будинку зможуть з допомогою волонтерів виростити для себе овочі та фрукти на ділянці, а також приймати участь у різних заходах місцевої громади (а їх проводиться дуже багато). Ми створили вже декілька таких будинків, тому я впевнений, що і зараз нам все вдасться.

Будинки, вже створені фондами "Щаслива дитина" та "Хелпус" у Запорізькій області у 2011-2018 роках

Допомогти можна як фінансово, так і передачею будматеріалів, меблів, обладнання, а також як волонтер у виконанні робіт.

Будемо вдячні за вашу підтримку, навіть 10, 20, 50 гривень важливі! Усі звіти ми розміщуємо на сайті Хелпус.

Також можна допомогти через PayPal: albert@deti.zp.ua

або на Монобанку

Повна звітність тут