Фонд Хелпус лого

Допоможіть створити будиночок підтриманого проживання для людей з інвалідністю

28 липня 2023, 21:45 1542 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Створення будинку для людей з інвалідністю в с. Щербинівка Черкаської області

Новини про створення будинку в Щербинівці

EGNLISH version

Друзі, фонд "Хелпус" придбав невеличкий будиночок на Черкащині і створює там оселю підтриманого проживання для 4 людей з ментальною інвалідністю.

Місце розташування - село Щербинівка Черкаської області. В цьому селі вже працює проект допомоги випускникам психоневрологічних інтернатів (ПНІ), а також підтримки ВПО та сімей у складних життєвих обставинах. Благодійна організація, що працює при церкві на чолі з пастирем Сергієм Раєвським, вже допомогла вирватися з інтернатів 15 людям. Також в цьому невеличкому селі створена пекарня, столярна та швейна майстерні, є земля для сільського господарства.

Таким чином, будинок буде створено не на пустому місці, а у спільноті людей, які вже багато років допомагають людям, що опинилися у скрутних обставинах.

Так буде виглядати будинок підтриманого проживання

Ми вже придбали будинок разом із 40 сотками землі за $3000.

Ми розпочали роботи з реконструкції, вже зробили відмостку, збудували котельню, залили поли в кімнатах, замінили вікна та двері, зробили фундамент для добудови. Зараз ми збираємо кошти зовнішні та внутрішні роботи та обладнання , зведеня добудови (кухня та велика кімната), заміну кровлі (близко $6000). Плануємо також встановити сонячні коллектори. Жителі будинку зможуть з допомогою волонтерів виростити для себе овочі та фрукти на ділянці, а також приймати участь у різних заходах місцевої громади (а їх проводиться дуже багато). Ми створили вже декілька таких будинків, тому я впевнений, що і зараз нам все вдасться.

Будинки, вже створені фондами "Щаслива дитина" та "Хелпус" у Запорізькій області у 2011-2018 роках

Допомогти можна як фінансово, так і передачею будматеріалів, меблів, обладнання, а також як волонтери у виконанні робіт.

Будемо вдячні за вашу підтримку, навіть 50 гривень важливі!

або на Монобанку

Підписатися на регулярний платіж

Повна звітність тут