Фонд Хелпус лого

"Оселя Віри, Надії та Любові" - затишний дім для людей з інвалідністю

17 червня 2023, 23:25 476 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Прибудова дозволить ще 4 людям переїхати із психоневрогічного інтернату до комфортного будинку в Івано-Франківській області.

Будуємо дім для людей з інвалідністю

Поки путін та його варвари руйнують Україну, ми продовжуємо будувати. Зараз розпочинаємо проект, у який кожен може вкласти "свою цеглинку". Маємо мету - добудувати дім для людей з інвалідністю в Івано-Фрнківській області, в селищі Обертин. Зараз в "Оселі Віри, Надії та Любові" проживають 3 людей, але у добудові буде ще 2 спальні кімнати, санвузли, передпокій, що дозволить прийняти ще 4 людей з інвалідністю.

Будуємо дім для людей з інвалідністю

Нагадаю, що внаслідок війни десятки психоневрологічних інтернатів (ПНІ) на сході та півдні України були зруйновані або залишилися на окупованій території. Тисячі вихованців були евакуйовані в інтернати у більш безпечні області. Внаслідок цього, майже всі ПНІ України, в яких ще до війни не вистачало життєвого простору, зараз дуже переповнені.

Крім того, "Оселя" - це не інтернат, а будинок підтриманого проживання, в якому люди з інвалідністю можуть проживати в середині громади в комфортних умовах. Саме такі будинки, замість інтернатів, існують у більшості розвинених країн. Саме тут люди з інвалідністю мають змогу жити "вдома", мати особовий простір, можливості для реалізації своїх здібностей.

Будуємо дім для людей з інвалідністю

Фундамент у будинку вже є. Зараз ми маємо завдання зібрати необхідну суму для закупівлі газоблоків та інших матеріалів для зведення стін. На це потрібно близько 250 000 грн. Але вартість однієї цеглинки (газоблоку) - всього близько 200 грн. або 5 евро. Так що в кожного є шанс долучитися, та мати свою цеглинку (або декілька!) у цьому важливому проекті.

Допомогти легко просто зараз:

Усі звіти ми розміщуємо на нашому сайті.

Будуємо дім для людей з інвалідністю

Будуємо дім для людей з інвалідністю