Фонд Хелпус лого

Життя після Бахмуту...

27 липня 2023, 21:55 153 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Ці жінки вирвалися з пекла. Хтось бачив загибель сина, хтось лежав безпомічний без догляду. А зараз - нове життя в українському селі. .

Одна з цих жінок із Бахмуту стала свідком того, як її сина на городі вбило російським снарядом.

Інша жінка була прикута до ліжка, і під час важких обстрілів доглядальниця покинула її на призволяще. Дві доби вона була без догляду, поки її не знайшли волонтери.

Обидві жінки зараз живуть у крихітній кімнаті в центрі для переселенців у селі Щербинівка Черкаської області. В будинку живуть ще 5 людей похилого віку та з інвалідністю. А також сім?я волонтерів разом з 4 річною дитиною. Ці люди годують, купають та морально підтримують літніх людей. Це схоже на дуже незвичну сім?ю.

Умови дійсно важкі. Але це наразі єдиний дім для шокованих війною бабусь та дідусів. І вони вже не хочуть нікуди переїжджати.

Пастор місцевої церкви «Маяк свободи» Сергій Раєвський планує до осені розширити цей будиночок, і створити тут більш менш нормальні умови. В його проекті в Щербинівці, окрім цього будинку, ще 30 переселенців, а також багатодітні сім?ї, люди із залежністю, колишні безхатченки та випускники психоневрологічних інтернатів. Всього 170 людей.

І зараз Сергій з командою продовжує будувати житло для цих людей. Це дуже скромні та дешеві будинки, що створюються за каркасною технологією силами цієї громади. Але це затишок та єдиний дім для тих, хто немає більше нічого.

Трохи більше про цей проект я напишу згодом. А поки прошу підтримати закупівлю будматеріалів, що дасть змогу розширити цей будиночок надії та милосердя.