Фонд Хелпус лого

В Запорізькій області окупанти зруйнували ще один інтернат для людей з інвалідністю.

25 липня 2023, 21:25 153 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Російські загарбники зруйнували жіночий корпус Таврійського (Кіровського) психоневрологічного інтернату.

В Запорізькій області окупанти зруйнували ще один інтернат для людей з інвалідністю

Нещодавно русофашистами був знищений корпус Таврійського психоневрологічного інтернату (колишнього Кіровського ПНІ) в Запорізькій області. Якраз той корпус, у якому був найкращий ремонт і проживали молоді жінки з інвалідністю. На щастя, усі вихованки були вже давно евакуйовані до інших установ, тому вони не постраждали.

Це місце було рідним домом для сотні людей. У цьому ПНІ наш фонд "Щаслив дитина" кілька років був у громадській раді, і намагався в міру сил допомагати його мешканцям. Викладаю кілька фотоспогадів про це місце.

Ще один злочин. Думаю, що не менше десятка ПНІ знищено таким чином. Ще одна незагоєна рана в долях сотень людей, які тепер тісняться в інших переповнених інтернатах. Біль, який цим вихованцям та персоналу потрібно буде проживати ще багато років.

Ну, а нам не можна зупинятися. Потрібно зібратися з силами і кожному допомагати тим, чим він може: військовим, пораненим, переселенцям і не забувати про людей з інвалідністю, які живуть у ПНІ. Ми маємо шанс створювати для них замість зруйнованих інтернатів сучасні будинки підтриманого проживання у більш безпечних регіонах України. Наприклад, ви можете купити свою цеглину для будівництва "Оселі Віри, Надії та Любові" в Івано-Франківській області.