Фонд Хелпус лого

Урвенський психоневрологічний інтернат будує нове відділення для підопічних

29 березня 2023, 18:35 334 rivne1.tv Заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський та депутат Рівненської обласної ради Олександр Гомон відвідали нове відділення КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат», у селі Орлівка, Сарненського району.

Урвенський психоневрологічний інтернат

Вони оглянули хід виконання будівельних робіт в новому корпусі інтернату. Він передбачений на 200 підопічних. Тут встановлять надсучасне лікувальне обладнання для надання спеціалізованої психіатричної допомоги. Також є бомбосховище площею 700 м2, в якому мають встановити 7 окремих санвузлів та умивальників.

Урвенський психоневрологічний інтернат

Урвенський психоневрологічний інтернат

«У психоневрологічному інтернаті на даний момент знаходиться 176 внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання необхідних послуг. Їх евакуювали з Камишівського та Покровського психоневрологічних інтернатів Донецької області. Всі вони мають інвалідність, частина з них – з вадами розумового розвитку, інші – з порушенням опорно-рухового апарату, більша частина з них недієздатні. Після евакуації підопічні мали сильні психологічні розлади, але персонал зміг вміло облаштувати необхідні умови для адаптації. Тож продовжуємо наполегливо працювати, забезпечувати усім необхідним потребуючих та щиро вірити у нашу майбутню Перемогу!» - зазначив Олексій Бучинський.

Після завершення огляду будівництва, Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалася з його працівниками та підопічними.