Фонд Хелпус лого

Волонтери та співробітники фонду "Хелпус"

1 серпня 2012, 17:20 2489 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua

Благодійний фонд Хелпус як самостійна організація було створено 2 жовтня 2015 року.

Реєстраційні документи фонду "Хелпус"

Команда "Хелпуса" – це група людей, які бажають допомагати ближнім. Багато років тому ми створили сайт "Діти Запоріжжя", метою якого була допомога дітям-сиротам. Пізніше з'явився Запорізький обласний благодійний фонд "Щаслива дитина", який надає систематичну допомогу дітям-сиротам, хворим дітям, багатодітним та кризовим сім'ям, інтернатам та дитячим лікарням Запорізької області. За роки роботи фонду допомогу було надано десяткам дітей. Але також десяткам людей ми були змушені відмовити. Тому що вони – дорослі. І ми як "дитячий фонд" не могли допомогти їм. І не могли навіть порадити, куди звернутись. Тому що фондів, які допомагають дорослим, в Україні практично немає.

Якщо тобі 17,5 років, то маєш реальний шанс зібрати гроші навіть на наддорогі операції за кордоном. А якщо тобі 19, то тобі складно знайти допомогу навіть на купівлю відносно недорогих препаратів. Якщо ти – дитина з ДЦП, є чимало місць, де можна розмістити інформацію та зібрати гроші на реабілітаційні центри, масажі, ліки тощо. А якщо у дитинстві тобі все це не допомогло і тепер ти – доросла людина з ДЦП, то тобі ніде навіть знайти людину, яка допоможе тобі хоч раз на тиждень/місяць/рік вибратися з квартири на енному поверсі. Якщо ти – хворий сирота, є чимало людей, які погодяться сплатити тобі няню в лікарні, носитимуть тобі іграшки та домашню їжу. А якщо ти самотній старий, то в кого шукати допомоги?

Ми віримо, що фонд "Хелпус" зможе стати фондом, де допомогу та підтримку знайдуть дорослі люди, які потрапили у скрутну ситуацію, з усієї України. Ми віримо, що знайдеться чимало людей, які, як і ми, розуміють – без щасливих дорослих не буває щасливих дітей. Для розвитку фонду нам потрібна допомога небайдужих людей! Давайте ламати стереотипи про те, що допомагати потрібно лише дітям, разом! Про актуальні потреби нашого фонду ви можете прочитати тут.

Бажаєте стати волонтером і допомагати нужденним? - Приєднуйся до нас!

Пишіть нам на helpus@helpus.org.ua!

Публікації у ЗМІ про нашу роботу