Фонд Хелпус лого

Правила використання пожертвувань

Величезне спасибі за бажання надати допомогу дітям і довіру до Фонду!

Фонд забезпечує повну звітність про всі надходження і витрати з рахунків на сторінці Подяки і звіти.

Фонд приймає пожертвування наступних видів:

1. Безадресні нецільові пожертвування

У призначенні платежу в цьому випадку зазначено «Благодійна допомога». Такі пожертви використовуються на цілі, зазначені в статуті фонду (екстрена допомога важкохворим людям Запорізької області та України, оплата обстежень, ліків; закупівля медичного обладнання; допомога малозабезпеченим сім'ям; допомога психоневрологічним інтернатам та дмоам підтриманного проживання; службові потреби фонду (оренда офісу, зарплати співробітників, зв'язок і т.д.)

2. Адресні (цільові) пожертвування

У призначенні платежу в цьому випадку зазначено «Благодійна допомога на [назва проекту] або [ПІБ набувача допомоги]». В цьому випадку пожертвування використовуються згідно цільового призначення.

У разі неможливості використовувати пожертвування зазначеним способом:

- завершення збору коштів на потреби конкретного потребує або на проект на момент отримання пожертвування;

- відмова офіційних представників набувача допомоги від подальшого лікування, неможливість провести заплановане лікування або зміна виду лікування на менш дороге;

- смерть набувача допомоги

Фонд при наявності контактів жертводавців намагається зв'язатися з ними і визначити нове призначення пожертвування. У разі неможливості встановлення контакту з жертводавцями Фонд використовує перераховане пожертвування на лікування інших людей або на інші проекти фонду, відповідні статутним цілям.

3. Відмовитися від регулярного платежу

Для того, щоб відписатися від регулярного платежу , надішліть листа на адресу фонду із зазначенням параметрів підписки (ПІБ відправника, телефон, сума, дата останнього платежу) .

Знайти відповіді на існуючі питання ви можете знайти в розділі Питання і відповіді