Фонд Хелпус лого

З інтернатів - на волю

28 лютого 2024, 11:00 196 Автор: Альберт Павлов www.helpus.org.ua Допоможемо людям з інвалідністю жити у власному будинку та виховувати дитину.

З інтернатів - на волю

Випадки, коли людина виходить з психоневрологічного інтернату у вільне життя - дуже рідкісні в Україні. А якщо дві такі людини створили сім'ю та народили дитину - це майже унікальний випадок.

Саме такій родині ми допомагаємо у Щербинівці. На жаль, держава майже не надає допомоги у таких ситуаціях (окрім мінімальної пенсії).

З вересня 2023 ми займаємося родиною Бардиш, намагаючись забезпечити Віталія, Наталію та їх доньку Аню нормальним житлом. Як я вже писав, обидва батьки - люди з інвалідністю, та раніше жили у психоневрологічних інтернатах. Зараз у Віталія вже є будинок в Щербинівці на Черкащині, і наше завдання - зробити цей дім придатним до життя.

Завдяки вашій допомозі ми вже маємо котел, димохід, унітаз, радіатори для опалення, двері, а також частину будівельних матеріалів. Також закупили для родини новий холодильник та пральню машину. Але зараз нам дуже потрібна допомога в оплаті внутрішніх робіт (монтаж перегородок з гіпсокартону, опалення, сантехніки, ремонт підлоги, кладка кахелю), плюс закупки будматеріалів.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу, яка наблизить цю родину до поселення у власне житло. Це питання критично важливо для безпеки і нормального життя їх доньки Ані.