Фонд Хелпус лого

Родина Бардиш потребує підтримки

20 вересня 2023, 8:00 927 Автор: Альберт Павлов www.helpus.org.ua Віталій та Наталія вирвалися з інтернатів, і зараз їм та їх донечкі потрібна наша підтримка.

Родина Бардиш потребує підтримки

Новини про допомогу родині Бардиш

Сьогодні ми побували в унікальній для України сім'ї, яка заслуговує на набагато більшу підтримку, ніж отримує зараз.

Віталій та Наталя Бардиш колись проживали у психоневрологічних інтернатах в Запорізькій області. Зазвичай люди живуть в таких місцях все життя. Але Віталій завжди мріяв звідти вирватись. У 2015 році він залишив Любицький ПНІ та почав самостійне життя.

Через рік завдяки зусиллям Виталія та волонтерів з церкви з Михайлівського ПНІ «звільнилася» Наталія. Невдовзі Віталій та Наталя одружились. А 3,5 роки тому в них народилась дочка Аня.

Віталій дуже працьовита людина, і завдяки накопиченням він купив будиночок в селі Щербинівка Черкаської області. Потрохи допомагають облаштувати будинок волонтери, і сам Віталій відкладає гроші на оздоблення. Але цих коштів замало.

Поки що сім'я проживає в будинку інших людей в, м'яко кажучи, скромних умовах. Усі мрії Віталія та його дружини зараз про закінчення ремонту та переїзд до свого будинку, хазяйнування на свому городі.

Родина Бардиш потребує підтримки

Родина Бардиш потребує підтримки

Будинок, в який планує переїхати сім'я. Цей будинок потребує ремонту

Хочу додати: ця сім'я потребує особливої уваги та допомоги, враховуючи дитину та інвалідність у обох батьків. Це зона ризику, але одночасно і можливість створити унікальний прецендент, показуючи можливість людей з таким типом інвалідності створювати сім'ї і навіть виховувати дітей.

Ми впевнені, що з вашою допомогою ми зможемо не тільки допомогти матеріально, а й запропонувати якесь рішення по соціальній підтримці сім'ї.

Потреби родини:

- будівельні матеріали для звершення ремонту будинку (шпаклівка, цемент, гіпсокартон та профілі, огорожа ділянки та інше);

- меблі (кухня, м'який куточок або діван, меблі для дитячої кімнати);

- комп'ютер;

- тверде паливо на зиму;

- оплата додаткових соціальних та психологічних послуг.