Фонд Хелпус лого

Волонтер фонду: Альберт Павлов

2 лютого 2023, 21:00 5173 Автор: Альберт Павлов www.deti.zp.ua Персональна сторінка - чому я у Хелпусі, і чому це важливо для мене

Доброго дня!

Я народився в Запоріжжі в Україні у жовтні 1979 року, та майже все життя прожив у цьому місті. За освітою я програміст, але багато років займаюсь менеджментом благодійних організацій та фандрайзингом.

У 2004 році ми разом з волонтерами заснували проект deti.zp.ua і трошки згодом - фонд "Щаслива дитина". За ці роки ми змогли допомогти тисячам українських дітей, збудувати декілька будинків для прийомних родин, закупити медичне обладнання для багатьох лікарень. Всього з 2007 по 2022 рік було надано допомоги на суму близько 6.5 мільйонів долларів, нашими донорами були посольства США, Німеччини, Японії, фонд "Відродження" та інші.

Але мене завжди турбувало те, що як тільки важко хворій людині або людині з інвалідністю виповнюється 18 років, багато програм перестають допомагати. У 2012 році для покращення цього становища ми створили окремий фонд "Хелпус".

Зараз робота "Хелпусу" сфокусована на допомозі у створенні будинків підтриманого проживання (групових будинків) для дорослих з ментальною та іншою формою унвалідністі. Також, ми мріємо сприяти реформуванню психоневрологічних інтернатів для дорослих (ПНІ) та створенню  сучасної системи допомоги людям з ментальною інвалідністю. З 2016 року у моїй великій прийомній родині проживає Сашко - людина з фізичною і ментальною інвалідністю, яка з самого народження провела в спецінтернатах 24 роки. Тому я розумію питання допомоги таким людям та його важливість.

Також ми мріємо створити постійно діюче Коло друзів Хелпусу. Завдяки постійним пожертвам людей, які довіряють один одному, ми можемо допомогти багатьом важкохворим людям.

Буду дуже радий почути ваші думки та, можливо,пропозиції щодо співпраці та розвитку проекту "Хелпус"!

Звертайтеся - albert@helpus.org.ua, Мій Facebook