Фонд Хелпус лого

Рябенко Олексій

29 марта 2021, 20:55 2322 helpus.org.ua Олексію всже зробили пересадку печінки

Рябенко Олексій

Рябенко Олексій, народився 14.01.1987

Діагноз Хронічна печінкова недостатність, ускладнення після Ковіда та інше. Потреба в трансплантації печінки.

Новини про лікування Олексія

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про пожертвування що надійшли

Увага! Олексію вже зробили пересадку печінки.

Олексій потребує термінової пересадки печінки, допомогти йому можуть в Мінську. Вартість операції - близько 132 000 долл. Ось звернення Олексія:

"Доброго дня. Мене звуть Олексій, я родом з м.Запоріжжя,але зараз живу в Києві. Все мое життя перевернулося з жовтня минулого року, коли я важко перехворів короновірусом. Хвороба дала ускладнення на печінку.

В 2018 у мене виявили вроджене захворювання - підпечінкову портальну гіпертензію - внаслідок старого тромбозу ворітної вени з кавернозною трансформацією, а також розширення вен шлунка і стравоходу (3 ст.). Я тримав наконтролі хворобу і нічого не передбачало біди.

З листопада минулого року ми з сім'єю боремося з наслідками перенесеної хвороби, але ситуація тільки погіршується. З листопада я повністю став жовтим, і все моє тіло неймовірно свербить.

Лікарі ставлять діагноз - гостра печінкова недостатність, вторинний склерозуючий холангіт, портальна біліопатія. І я терміново потребую в пересадці печінки.

В Україні я стою в черзі на трупну трансплантацію, але часу очікувати орган немає, так як незрозуміло, коли він з'явиться - через місяць або через рік.

Мій стан погіршувався з кожним днем і білірубін досяг позначки 700. З таким показником починається енцефалопатія і галюцинації. Лікарі говорили про термінову трансплантацію, так як час був не в мою користь.

Зараз я перебуваю у «Мінському науково-практичному центрі хірургії, трансплантології та гематології ». В Білорусі мене екстрено прийняли в тяжкому стані. Зараз проводяться необхідні дослідження і становлення в чергу на трансплантацію. Мінським лікарям вдалося трохи стабілізувати мій стан і знизити ілірубін.

Вартість пересадки печінки - 132 тисячі доларів. Після чого мене чекає дороге відновлення. Для моєї сім'ї - це велика сума.

Щоб потрапити до Мінська на обстеження і стати в чергу на трансплантацію, ми заплатили 7 тисяч доларів. Тут, в Мінську мені вже була проведена операція - лігування вен стравоходу (3 ст.), вартістю 1200 доларів.

Найголовніше ще попереду - це трансплантація. Моя родина буде вдячна за допомогу і буде молитися за кожного, хто не пройшов повз нашої біди.

Я люблю життя. Ми з дружиною мріємо про діток, і віримо, що всі труднощі минуть, і просимо небайдужих нам в цьому допомогти."

Оновлення за 14 квітня 2021:

Олексію Рябенко зробили пересадку печінки! Операцію в Мінську зробили в борг, і вона тривала 12 годин.

e-mail дружини Аліни: alinapanya@gmail.com, сторінка Facebook: https://www.facebook.com/kuzumochka