Фонд Хелпус лого

Допоможить дитині жити в родині!

5 квітня 2024, 19:30 166 Автор: Альберт Павлов www.helpus.org.ua Батьки Ані мають особливі потреби та потребують нашої підтримки.

Допоможить дитині жити в родині!

Скільки коштує утримання дитини в інтернаті?

15-25 тис. на місяць, у середньому 250 тис. на рік.

А в прийомній сім'ї? - від 10 тис. грн.

Але зараз йде боротьба за те, щоб дитина, зображена на фото, майже чотирирічна Анечка з Щербинівка на Черкащині, залишилася жити в своїй біологічній родині. Для цього необхідно створити для родини нормальні умови в їх будинку, та підтримати батьків - Наталію та Віталія Бардиш. Для реконструкції будинку потрібно ще приблизно 100 тис. грн. Це в 2,5 рази менше, ніж утримання дитини в інтернаті протягом року. Сім'я зможе жити в середині християнської громади та отримати необхідну допомогу.

Як я вже писав у минулих постах, Віталій та Наталія самі потребують підтримки, тому що мають інвалідність, та багато часу проживали у психоневрологічних інтернатах Запорізької області. Спілкуючись з батьками Ані, я бачу, як люблять вони свою доньку, і як вона любить їх. І я вірю, що наше суспільство може і повинно надати їм необхідну підтримку, щоб родина залишалась разом та жила у гідних умовах.

Допоможить дитині жити в родині!

Наше будівництво потроху просувається, нещодавно ми залили утеплену підлогу в будинку. Вже закуплене обладнання для опалення, є двері, гіпсокартон, сантехніка, плітка. Але гроші потрібні на закупівлю додаткових матеріалів та оплату робіт.