Фонд Хелпус лого

Наближаємо відкриття затишного будинку

17 жовтня 2023, 13:00 262 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Для створення будинку підтриманого проживання потрібна ваша допомога.

Наближаємо відкриття затишного будинку

Трохи новин про наш проект в Щербинівці на Черкащині. Нагадаємо, що тут ми створюємо будиночок підтриманого проживання для 4 людей з інвалідністю. Останні два тижні робота йшла активно. Наші будівельники залили фундамент для добудови і для котельні, майже закінчили дах над санвузлами та котельнею. Вже привезли вікна та вхідні двері, монтуємо електропроводку.

Також, дуже дякуємо всім, хто передає необхідні речі для оснащення будинку. Нещодавно завезли туди ліжко з матрацами, вхідні двері, стільці, посуд, одяг, більше 250 м електрокабелю.

Дякую також всім, хто надсилає пожертви. Це надихає на подальшу працю.

А зараз, мусимо знову просити вашої підтримки: До морозів нам вкрай необхідно звести котельню, це невеличка прибудова десь 2*3,5 м. Для цього потрібно купити шлакоблок, газоблоки, цемент, а також простий твердопаливний котел 14 КВт. Все це близько 40000 грн. Впевнений, що ми справимось з цим завданням!

Допомогти можна прямо зараз -

Хто бажає передати щось корисне для оснащення будинку - пишіть, можемо забрати у Києви та поблизу нього (побутова техніка, одяг та взуття чоловіче у гарному стані, будматеріали, меблі, комп'ютер). Пишіть нам!