Фонд Хелпус лого

Лялін Олександр

5 мая 2016, 12:30 3192 Автор: Лазарева Светлана helpus.org.ua Сбор средств закрыт! Отсутствие актуальной информации и обратной связи

Лялін Олександр, 12.09.1989 року народження

Новини про лікування Лялін Олександра

Довідка

Рахунок-Фактура

Консультативний висновок

Как помочь?

Отчёт о поступивших пожертвованиях

Телефоны родителей и волонтёров

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 10.03.2017 г.: Сбор средств закрыт.

Отсутствие актуальной информации и обратной связи

=====================================

Олександру 26 років, він має чудову доньку та вагітну жінку, яка з дня на день народить другу дитину. До 2014 року було все добре, життя Олександра здавалося посміхається йому очами коханої дружини та щебетом чудової донечки, була робота. Та одного дня, чоловік звернув увагу, на те, що в області шиї є декілька збільшених лімфоузлів, Лікарі місцевої лікарні направили чоловіка до обласного центру Хмельницька де,була проведена біопсія, після чого встановлено діагноз - Рак лімфома Ходжкіна!

Олександр вимушений був залишити роботу і почати терміново лікування.

За допомогою друзів та власних заощаджень вдалося подолати хворобу - на проведення шести курсів хіміотерапії та трьох курсів гамотерапії було потрачено близько 60 тисяч гривнів.

Здалося жахіття закінчилося, хвороба відступила. Життя почало налагоджуватися, Сашко влаштувався на роботу, потроху повернули борги за лікування, Родина раділа такому щастю: всі вихідні проводили разом, їздили на риболовлю - це улюблене хобі Олександра ще з дитинства .

Але невдовзі хлопця почав турбувати незначний біль в нозі, коли звернувся на планове обстеження лікарі поставили новий діагноз - Асептичний некроз 2 стадії, а за два місяці приймання ліків, які приписав лікар на огляді, вже була 4 стадія.

На цей час Сашкові потрібно термінова операція по заміні тазостегнового суглоба.. Ця операція є дороговартісною, а так, як чоловік тепер не може працювати, а жінка має з дня на день народити другу дитину, родина не має де взяти 100 тисяч гривень.

Єдина стаття доходу - це пенсія в розмірі 1 122 грн, їх вистачає на таблетки на 10 днів, які потрібно пити протягом 3 місяців.

Допоможіть Олександру жити повноцінним життям!

м. Ізяслав, Хмельницька область

Телефон: 098-29-13-345, Ляліна Вікторія (дружина)