Фонд Хелпус лого

Намчук Виктор

16 мая 2017, 12:40 2651 Автор: Юлия Мойсюк deti.zp.ua Сбор средств приостановлен! Отсутствие актуальной информации и обратной связи

Намчук Виктор, 04.10.1990 года рождения

Диагноз: Острый лимфобластный лейкоз.

Новости о лечении Намчук Виктора

Справка: 1 стр, 2 стр.

Как помочь?

Отчёт о поступивших пожертвованиях

Контакты родителей и волонтёров

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 04.07.2018 г.: Сбор средств приостановлен.

Отсутствие актуальной информации и обратной связи

=====================================

Вот история Виктора Намчука из уст его мамы Людмилы Александровны:

«Мій син Намчук Віктор Васильович захворів 22-го травня 2012 року. Діагноз, який був поставлений в Київському інституті ім. Кавецького–Т клітинний гострий лімфобластний лейкоз. Лікувалися в Рівненський обласній клінічній лікарні в гематологічному відділенні з 22 травня 2012 року по 20 вересня 2015 року. За цей час пройшли основне лікування і шість курсів підтримуючої хіміотерапії та велику кількість препаратів (даунорубіцин, вінкрістін, Аспарагінозе, метотрексат, цитозар, етопозид, алексин, доксолік, ендоксан, доксорубіцин, адрибластин, ліолів, ліпофлавон, контрікал та інші). Сорок сім людей здавали для сина кров. Пройшов курс променевої терапії на головний мозок на апараті Л-прискорювач Електа.»

Пройдя череду лечебных курсов, всё шло на улучшение ситуации, однако найхудшее ждало впереди:

«4-го лисопада 2015 року був замінений тазобедрений суглоб правої ноги. Діагноз: асептичний некроз голівки правої стегнової кістки. Причина - вплив гормональних препаратів.»

На несколько лет болезнь «отступила», но вновь вернулась с «новой силой»:

«В січні 2017 року настав рецидив хвороби. Діагноз, поставлений в Київському інституті ім. Кавецького–Т клітинний гострий лімфобластний лейкоз. Рецидив. Для лікування хвороби потрібна трансплантація кісткового мозку.»

Прогноз врачей относительно лечения Вити позитивный, но, как это обычно бывает,есть огромное препятствие:

«Дану операцію потрібно проводити в Республіці Білорусь, так як в Україні такі операції не проводять. Проводили обстеження в Білоруський клініці. Знову потрібен курс хіміотерапії, після якого буде проводитись пересадка. За результатами аналізів: кістковий мозок рідного брата не підходить узв’язку з чим сума на проведення даної операції збільшується.»

Мы надеемся на помощь Всех неравнодушных людей!!!

Семья проживает в г. Ровно.

Контактный телефон Людмилы Александровны: +38 (068) 729 59 20 (мама)

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам Фонда "Хелпус"