Фонд Хелпус лого

Хвороба забирає тата

20 марта 2014, 12:30 1968 Автор: Інна Черепаха У Тараса, тата двох діточок стався рецидив. Сім`я потребує допомоги

Добрий день, мене звати Черепаха Інна, мені 24 роки, я дружина онкохворого чоловіка. Я дуже прошу допомогти врятувати нам єдиного сина, батька двох діточок та чоловіка, 27-річного Черепаху Тараса. Діагноз мого чоловіка - гостра лімфобластна лейкімія, рецедив. На його спасіння потрібно 200 000 тис. доларів. Лікування потрібно терміново за кордоном, а саме пересадка кісткового мозку в Ізраїлі. Наша родина вже рік бореться з цією хворобою, але результати не втішні. Лікуємося з 15.03.2013 року в "Черкаському Областному Онкологічному Диспансері". Тарас пройшов вже 3 хімії і одну променеву терапію. На деякий час хвороба відступила, але 13.03.2014 року повернулася знову, саме коли ми її не чекали.

Лікарі нам сказали єдиний вихід для нього, це термінова пересадка від нерідного донора. Так як рідний брат Тараса, Олександр, помер 2012 року в віці 29 років від цирозу печінки, і Тарас відтоді залишився єдиною дитиною у батьків.

Коли Тарасові поставили страшний діагноз, ми чекали на народження другої дитини. Для нас його діагноз був як грім серед ясного неба, адже після смерті брата пройшло лише 9 місяців.

На даний час з 13.03.2014 року Тарас проходе 4 курс високодозової хіміотерапії, він у важкому стані, в лікарні він находиться з мамою. А дома на нього чекаємо ми: дружина і двоє діток, 4-ох річна Даша і 7-ми місячна Соломія.

Тарас дуже їх любить,так само як і вони його. Даша кожен день дзвоне до нього і просе його боротися за життя. А вечері перед сном просе мене, маму, молитися до Бога за його спасіння. Дитині лише 4 роки, а вона вже кожен день плаче, і каже: “Мама,я не хочу нових плятячок, і іграшок, як інші дітки в дитсадку, я хочу, щоб мій папа виздоровив і був з нами живий і здоровий”. Я дуже прошу, не забирайте надію дітей на спасіння батька. Ціна нашого щастя - 200 000 тис. доларів.

Хелпус - це шанс для тих, хто вже не дитина.

Ми ретельно перевіряємо звернення та захищаємо від шахрайства

Їм потрібна допомога!