Фонд Хелпус лого

Савина Елена

18 июня 2013, 14:30 5482 Автор: Пайдаркина Елена, Вовк Ольга Сбор средств закрыт Сбор средств приостановлен в связи с непредоставлением актуальной информации о ходе лечения и актуальных нуждах на сегодняшний день

Савина Елена, родилась 22.01.1971

Диагноз: Злокачественная опухоль мозга.

Новости о лечении Савиной Елены

Медицинское заключение

Медицинская выписка: 1 стр. 2 стр. 3 стр. 4 стр.

Как помочь?

Контактная информация

Отчёт о поступивших пожертвованиях

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 23.09.2014 г.: Сбор средств закрыт.

Сбор средств приостановлен в связи с непредоставлением актуальной информации о ходе лечения и актуальных нуждах на сегодняшний день

=====================================

Текст старой просьбы:

Уважаемые жертвователи, статья о Елене написана на украинском языке, в силу того что она жительница украиноязычного региона. Ей комфортнее было вести беседу на языке привычном, на котором она общается изо-дня-в-день. Если у вас возникнут дополнительные вопросы, либо необходим будет перевод, пожалуйста, обратитесь к нам, и мы вам предоставим информацию на русском языке, либо ответим на все ваши вопросы. Спасибо вам за внимание, и понимание!

«Доброго дня, я Савіна Олена Олександрівна. У моєму житті виникла проблема, якій я не можу самостійно дати раду…» Так починалося звернення, крик про допомогу жінки, яка потрапила в біду.

Добрі очі, приємний спокійний голос, в словах відчувається надія та віра в світле майбутнє, рішучість здолати всі негаразди, переступити цю чорну смугу життя та увійти в завтрашній день здоровою щасливою людиною.

В розмові жодної скарги на тяжку долю, жодного натяку на душевний та фізичний біль, жодного сліду втоми, роздратованості чи відчаю. Ще навіть немає за що дякувати, а вона Вже вдячна за те, що бодай звернули на неї увагу. Я спитала у Олени: «Про що ви мрієте?». Така, здається звичайна відповідь: «Побачити дорослим свого хлопчика – єдиного сина. Та щоб старенька мати ще пожила на цьому світі зі мною та сином». Звичайна мрія, але так вже сталося, що здійснити її самотужки без підтримки небайдужих людей жінці буде вкрай важко.

Здається, доля навмисно випробувала спокійну та врівноважену Олену на міцність. Коли сину було 5 рочків з сім’і пішов чоловік, відтоді виховання сина цілком лягло на плечі Олени та її мами. Загальними зусиллями хлопчик зростав добрим та слухняним, допомагав бабусі вдома та на городі. Здавалося, життя потроху налагоджується, аж раптом нова біда постукала в двері цієї невеличкої сім’ї. В 2006 році в Олени було прооперовано меланому лівого плеча. Декілька курсів хіміотерапії та опромінення повернули на п’ять років жінку до звичайного життя.

В 2011 році хвороба нагадала про себе знову. Близько трьох місяців дуже боліла голова. Після звернення до невропатолога та призначеного лікування відбулося значне погіршення стану здоров’я: наросли головні болі, виросла хиткість при ході, порушився зір, особливо на ліве око, та інше. У вересні 2012 року в результаті комп’ютерної томографії головного мозку виявлено злоякісну пухлину, в одній з Київських лікарень була проведена операція по видаленню новоутворення лівої лобної долі. На операцію витрачено великі для сім’ї Олени кошти. Повторна комп’ютерна томографія після операції показала наявність вогнищ в правій тім’яно-потиличній ділянці та легенях.

На даний момент жінці вкрай необхідне дороге лікування, яке вона просто не в змозі сама оплатити. Значна частка сімейного бюджету витрачається на ліки для Олени. Дохід родини складається з пенсій Олени та її 75-річної матусі і аліментів на дитину. Близьких, які б могли допомогти, родина не має.

Мама Олени, старенька жінка, змушена взяти на себе усі турботи по вихованню 12-річного онука, адже сама Олена всі зусилля та весь свій час спрямовує на боротьбу з жахливою хворобою, боротьбу за життя, перебуваючи в роз’їздах по лікарнях, на обстеженнях, в пошуках ліків. Хлопчик дуже сумує за мамою, постійно питає, коли вона повернеться, адже вона так йому потрібна.

Олена народилася в сім’ї медичних співробітників: мама – медсестра, батько – фельдшер. Та й сама Олена понад 20 років віддала професії медсестри, працювала і в пологовому будинку, і в психіатричній лікарні. Багато років жінка надавала медичну допомогу іншим людям, а тепер сама дуже її потребує.

Троє людей благають про допомогу всіх небайдужих! Старенька жінка, мама Олени мріє, щоб її донька жила, а онук зростав в любові матері. Син Ілля до кінця не розуміє всіє страшної правди про стан здоров’я мами, але відчуває все серцем і дуже хоче обняти її і вже нікуди від себе не відпускати. А Олена розуміє, що треба йти вперед і жити, адже її рідні такі незахищені, такі залежні від неї.

Навіть декілька гривень, які жертвує кожна окрема людина, є дуже важливими, можуть врятувати життя, якщо бажаючих допомогти буде достатньо…Достатньо (в даному випадку) для того, щоб здійснилися щасливі мрії цієї маленької міцної родини.

«Мені тільки 41 рік, я сама виховую 12-річного сина та доглядаю за мамою, якій 75 років. Хочеться жити та дивитись, як росте моя дитина. Буду дуже вдячна кожній людині, яка зможе мені допомогти…»

Лікуватися потрібно протягом року такими препаратами, як ТЕМОДАЛ, ціна якого на один курс близько 13 тисяч гривень і БІОФЕРОН, вартість якого приблизно 1800 грн. на місяць. Паралельно потрібно постійно приймати гепатопротектори та кардіостимулятори. Рекомендовано продовжити хіміотерапію за попереднім протоколом під наглядом онколога.

Елена проживает в г. Нововолынск, Волынская обл.

Лікуючі лікарі: Шмига Олена Юріївна - онколог (0677651642),

Ілюк Роман Юрієвич - нейрохірург (0679959594), Лікарня Феофанія м. Київ.

Телефон для связи, Елена - 0965580380.

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам Хелпуса