Фонд Хелпус лого

Марченко Світлана

30 апреля 2015, 20:00 3904 Автор: Ольга Вовк helpus.org.ua Сбор средств закрыт!Хорошая новость, Светлана выздоровела и сейчас находиться со своей семьей

Марченко Світлана

Марченко Світлана 09.02.1977 года рождения

Диагноз: неходжкінська лімфома, дифузна В – крупноклітинна ІІІ ст. Рецидив.

Новости о лечении Марченко Светланы

Виписка з амбулаторної карти

Висновок центр трансплантації

Додаток до висновку

Дослідження онкологічного центру: стр.1, стр.2, стр.3

Как помочь?

Контактная информация

Отчёт о поступивших пожертвованиях

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 22.11.2015 г.: Сбор средств закрыт.

Из-за отсутствие актуальной информации

=====================================

Живу, бо молиться дитина!

Я дуже оптимістична людина, яка любить життя з усіма його барвами. Та тільки ті барви зівяли, коли мені поставили страшний діагноз, з яким я живу уже 4 роки. Багато курсів хіміотерапії підтримували моє життя, та настав той час, коли лікування може бути ефективним тільки при трансплантації кісткового мозку.

На початку лікування мій синочок болісно переносив мій недуг. Але моя друга мама (свекруха) навчила його молитися. Щовечова він приходив до неї і просив : «Бабусю, давай помолимось за мамине здоровячко». Вони ставали перед іконами на коліна і вн, як міг, просив щоб Господь продовжив мені життя. Тепер я знаю. Чому і ради кого живу, адже материнська і дитяча молитва сама сильна. У мене дуже гарна сімя. Чоловік підтримує мене у всьому, синочок тішить своєю усмішкою, рідні і близькі всіми силами надають допомогу. Мені дуже важко, проте я ходжу на роботу (на жаль заробітна платня мізерна), стараюсь заробити копійчину, щоб полекшити матеріальне становище своєї сімї, так як всі кошти пішли на попереднє лікування.

Марченко Світлана

Лікарями встановлена очікувана вартість медикаментів та витратних матеріалів, які необхідні для лікування, лікування становить 181477 гривень.

Я вірю, що є такі люди, які здатні відчути чуже горе і допомогти.

Вірю, що Ваша щирість і доброта врятують мені життя, а ваші добродіяння повернуться до Вас з торицею. Дай Боже Вам і Вашим рідним завжди бути здоровими.

Контактні телефони:

Марченко Світлани +38(066)1334706

чоловіка Марченка Анатолія +38(066)1479010

мами Тетяни Антонівни +38(099)3057612

Родина Світлани Марченко мешкає у м.Луцьк