Фонд Хелпус лого

Сонячні панелі для психоневрологічних інтернатів

30 квітня 2024, 21:45 658 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Просимо підтримати проект, який знизить витрати інтернатів на електроенергію та допоможе енергосистемі України

Як відомо, людям у психоневрологічних інтернатах (ПНІ) України живеться не солодко. Бракує персоналу, життєвого простору, ліків, дозвілля тощо. Ситуація стала ще складнішою під час війни, коли десятки інтернатів на сході країни зруйновані, а ще десятки - евакуйовані на захід країни. На покращення життя людей в ПНІ потрібні кошти.

Фонд "Хелпус" розпочинає програму встановлення сонячних електростанцій у ПНІ. По-перше, це дозволить зекономити кошти на оплаті електроенергії. Одна електростанція 30 КВт дозволить інтернату щорічно економити близько $4800. Ці кошти будуть направлені на покращення умов проживання вихованців, їх дозвілля, лікування та реабілітацію.

Крім того, ця програма дуже актуальна для України в умовах постійних російських обстрілів енергетичної інфраструктури і виведення з ладу теплових електростанцій.

Ну і не менш важливий результат - кожна така електростанція виробляє чисту енергію, дозволяє уникнути викидів вуглецю та зберегти життя на планеті.

Типова кімната у ПНІ

Ми плануємо встановити першу сонячну станцію в одному з інтернатів Чернівецької області. Це одне з найбільш безпечних місць в Україні, до того ж з достатньою кількістю сонячних днів.

Орієнтовна вартість сонячної електростанції 30 КВт - $15000.

Період окупності витрат - близько 3,5 років, а якщо ціни на електроенергію зростуть (а це неминуче), то окупність буде значно пришвидшена.

Тому ми просимо компанії, організації, благодійні фонд та приватних донорів з України та всього світу підтримати цей проект, покращити життя людей з інвалідністю та допомогти енергосистемі України.

Також просимо журналістів та блогерів допомогти інформаційно.

або на Монобанку

Повна звітність тут

Ради відповісти на усі ваші питання або пропозиції по цьому проекту -

+ 3 8 066 513 34 35 (viber, telegram, whatsapp Альберт Павлов, координатор проекту)