Фонд Хелпус лого

Директорка фонду: Юлія Павлова

2 березня 2023, 11:30 199 Автор: Юлия Павлова www.helpus.org.ua Генератор ідей, діяч, революціонер, руйнівник стереотипів, надійна дружина, багатомама

Генератор ідей, діяч, революціонер, руйнівник стереотипів, надійна дружина, багатомама

Мені пощастило проживати дуже незвичайне, яскраве, повне злетів та падінь життя. Я вірю в те, що світ багатий і сповнений ресурсів. Я ніколи не планувала займатися благодійністю, більше того, досить скептично ставилася до різноманітних прохань про допомогу. Але одного разу життя завело мене в глухий кут. Я проживала серйозну особистісну кризу, не розуміючи, як із неї вийти. Тож вирішила спробувати собі у ролі волонтера.

Так я почала робити свій внесок у примноження кількості добрих справ на планеті. Мій внесок був невеликий. Я почала допомагати в організації різноманітних заходів. Поступово волонтерська діяльність привела мене до БФ «Щаслива дитина», де я продовжила займатися організаторською діяльністю у рамках керівника туристичної програми «Клубок».

Раціональний розум і жага діяльності не давали мені спокою, змушуючи шукати оптимальний вектор докладання сил. Питання вирішилося, коли мій чоловік відвіз мене до Калинівки і показав, як живуть люди у психоневрологічних інтернатах. Того дня світ змінився для мене. Я прожила багато різних емоцій і всі 5 ступенів ухвалення, перш ніж вирішила, що допомога дорослим людям, які не можуть чітко не те, що озвучити, а навіть усвідомити свої потреби – це завдання з двома зірочками, якому можна присвятити свою енергію.

Я впевнена в тому, що будь-яка діяльність має бути усвідомленою та спрямованою на благо. Я вважаю, що кожен з нас буде набагато щасливішим, якщо буде ділитися ресурсами з тими, хто потребує підтримки, я твердо переконана, що благодійність має бути розумною.

Я знаю, що «один у полі не воїн», тому мрію зібрати оновлений коло друзів «Хелпуса» для спільної допомоги найнезахищенішим людям, які начебто як і дорослі, але насправді самі діти. Якщо прочитане резонує з вашим світосприйняттям і ви готові до співтворчості, звертайтесь: мій фейсбук , мій інстаграм