Фонд Хелпус лого

Коло друзів «Хелпуса»

2 березня 2023, 18:20 8463 helpus.org.ua Дорослі люди, які потрапили в халепу, теж мають право на життя. І ми можемо полегшити їм біль і страждання. Тільки об'єднавшись усі разом, ми знайдемо вихід із безвихідної ситуації

«Всюди, де є людина, є можливість для добра».

Сенека

Якщо в душі ти – рятівник, і бачиш сенс життя у допомозі людям – приєднуйся до нашого «Кола друзів Хелпуса»

Ми створили «Коло друзів» для того, щоб щомісяця жертвувати посильну суму на допомогу людині, яка потрапила в біду. Не важливо скільки тобі років і який твій дохід. Важливим є твоє бажання зробити щось добре і корисне в житті. Ми довіряємо один одному і бачимо, що зібрані нами кошти йдуть лише на допомогу людям – і більше.

Ми вирішили зосередитись на допомозі дорослим людям. Не тому, що не хочемо допомагати дітям, а тому, що для дітей, на щастя, вже створено чимало фондів, а ось дорослим особливо нема куди звернутися. Допомагаючи дорослим, ми робимо щасливішими та дітей – адже немає нічого сумнішого для дитини, ніж тяжка хвороба мами чи тата.

Щиро кажучи, у нашому «Колі друзів» ми отримуємо набагато більше, ніж віддаємо. Адже ми стаємо щасливими, виявляючи любов до ближнього. А таке щастя не купити за жодні гроші.

Допомогти можна прямо зараз!

Щоб стати учасником «Кола друзів» – напиши про своє бажання приєднатися до «Кола друзів» на адресу helpus@helpus.org.ua, а також підпишися на регулярну пожертву

Звіт про надходження та витрати "Кола друзів Хелпуса"