Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
  

Кроки в пошуках здоров’я

Родина Юлії Павлюковської щиро вдячна усім не байдужим. Чоловік Юлії звертається до наших читачів та усіх не байдужих. Петро висловлює подяку від імені родичів Юлії та її діточок.

Автор: Вовк Ольга, helpus.org.ua
Опубликовано: 2015-08-21 18-40-00  Просмотров: 912Родина Юлії щиро вдячна усім не байдужим. Чоловік Юлії звертається до наших читачів та усіх не байдужих. Петро висловлює подяку від імені родичів Юлії та її діточок.

«Наша родина Вам дуже вдячна за те, що Ви допомагаєте нам у лікуванні Юлі , за те , що ви не забуваєте Юлечку цікавитеся її здоров’ям , успіхами в одужанні . Ми дуже вдячні всім людям які відгукнулися на УББ і підтримці Фонду ХЕЛПУС .

Завдяки коштам що залишились на фонді і допомозі Ірини Білик Юлечка з 1.07 по 31.07 знаходилась на лікуванні у реабілітаційному центрі « Модричі » Львівської області .В центрі «Модричі » Юля проходила не тільки реабілітацію а й обстеження і лікування . Нажаль велика кількість прийнятих ліків не пройшла даром у Юлечки виникла проблема з нирками котра між людей називається « кам’яна хвороба » . В курс лікування нашій мамі було призначено цілющу Трускавецьку воду « Нафтусю, Софію і Марію », вона виправдала сподівання та почала давати свої позитивні результати , це підтвердили аналізи . Також в реабілітацію входили заняття в басейні. В басейні Юля вчилася ходити , плавати і пірнати . Юлі це подобалось і їй це гарно вдавалось. Наразі ми знаходимось вже вдома, закріплюємо отриманні навички, вдосконалюємо їх.Своїм старанням та бажанням скоріше одужати Юлечка крок за кроком йде в перед, а ви їй в цьому безцінні помічники .

І ще раз дякуємо що ви завжди з нами.»

Юлії ще потрібна ваша допомога. Лікування дає свої помітні результати, та його не можна призупиняти ні на день. Сім’я благає вас про допомогу!

 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2019 году
вы пожертвовали
591 753 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2019:

25 тяжелобольным: 509 899 грн.
Психоневрологическим интернатам: 90 059 грн.
Служебные нужды: 1 613 грн.
Всего расходов: 601 571 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 4 758 632 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>> 
Контактная информация