Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
  

Галина Збирча, 29 лет - Грудний ідіопатичний сколіоз

Молода дівчина мріє стати стрункою! Це цілком можливо, але потрібна коштовна операція.

Автор: Яна Лобанок, helpus.org.ua
Опубликовано: 2019-07-03 19-30-00  Просмотров: 241


Галина Збирча, 24.03.1990 року народження

Діагноз: Правобічний грудний ідіопатичний сколіоз 4 ступеню.Коли Галинці було 13 років, батьки помітили, що з її хребтом не все гаразд. Незважаючи на масажі та інші медичні процедури, хребет невпинно викривлювався і почав рости горб. Нерівну спину вже неможливо було приховати. Юна та вродлива дівчина цуралася такого образу, тому й уникала друзів та нових знайомств.

Лікарі пропонували оперативне втручання, але на той час родина не могла собі дозволити чималі витрати, адже здоров’я мами підкосила онкологічна недуга. Невдовзі Галина та її брати залишились напівсиротами.

Галина намагалася працювати за фахом перукаря, але спина не витримала навантаження і хвороба загострилась. Дівчина майже не виходила з дому, займалася домашнім господарством, а вільні хвилини присвячувала вишивці, якої навчила покійна мама.Не маючи коштів на складну операцію, Галина почала звикати до думки, що залишиться самотньою і ніколи не матиме власної сім’ї та дітей.

Але сталося диво: Галина зустріла коханого, який прийняв її з усіма зовнішніми недоліками. Завдяки чоловіку, його щоденній підтримці у неї знову з’явилася любов до життя та нові сили вести боротьбу з хворобою уже за спільне майбутнє.З’явилася найзаповітніша мрія – відчути радість материнства. Та з такою хворобою вагітніти ніяк не можна. Тому Галина остаточно зважилась на хірургічне втручання. Зі слів лікарів Харківського інституту патології хребта, потрібні дві операції, встановлення титанових імплантів та тривала реабілітація. Частину суми вдалося зібрати за допомогою небайдужих людей та власними силами. Не вистачає коштів для придбання системи фіксації хребта, без якої операція неможлива, а саме 121 726 гривень.

Віримо, що станеться ще одне диво і спільними зусиллями ми зможемо допомогти молодій дівчині позбутися хвороби та народити довгоочікуване дитятко.

2 липня на Українській біржі благодійності стартував проект "Прокинутися стрункою". Тому допомогти Галині можна і на сайті наших партнерів.


Родина мешкає: с. Селятин, Чернівецька область.

За додатковою інформації Ви також можете звернутись до співробітників фонду "Хелпус"

Отчёт о собранных пожертвованиях

Дата: Жертвователь: Страна: Сумма:
23.08.2019Сербиненко Ю.Украина100 гривен
22.08.2019Анонимный жертвовательУкраина194.5 гривен
22.08.2019Анонимный жертвовательУкраина99 гривен
Всего с момента обращения поступило пожертвований на сумму 394 гривен
Отчёт о расходах

Пока нет информации о расходах.


 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2019 году
вы пожертвовали
436 392 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2019:

23 тяжелобольным: 421 218 грн.
Психоневрологическим интернатам: 65 428 грн.
Служебные нужды: 1 190 грн.
Всего расходов: 487 836 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 4 639 765 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>> 
Контактная информация