Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
     

Пацієнти паліативного відділення Марганецької лікарні майже не бувають на свіжому повітрі

У відділення паліативної та хоспісної допомоги Марганецької лікарні (Дніпропетровська область) іноді направляють пацієнтів, які потребують не паліативної, а соціальної допомоги.

Автор: Національний превентивний механізм, www.npm.org.ua
Опубликовано: 2017-08-23 19-00-00  Просмотров: 149  
Оставить комментарий


У відділення паліативної та хоспісної допомоги Марганецької лікарні (Дніпропетровська область) іноді направляють пацієнтів, які потребують не паліативної, а соціальної допомоги. Про це повідомляють члени моніторингової групи Національного превентивного механізму після візиту без попередження.«Дуже важливо, що тут є можливість надавати пацієнтам і соціальну допомогу. У цьому відділенні налагоджена взаємодія з органами соцзахисту. В результаті такої взаємодії цього року вісім пацієнтів влаштовано до інтернатних установ», – ділиться враженнями громадський монітор Тетяна Половинцева.

Крім того, повідомляють монітори, оскільки паліативне відділення розташоване на другому поверсі будівлі, де відсутній підйомник, пацієнти фактично позбавлені можливості бувати на свіжому повітрі, адже персоналу доводиться на руках східцями виносити важкохворих пацієнтів.Відділення розраховане на 15 пацієнтів. На час візиту в ньому здійснювався ремонт палат, облаштовувалась молитовна кімната тощо.

У відділенні є кімната психологічного розвантаження персоналу, проводяться заняття з медичними працівниками щодо особливостей надання паліативної допомоги, налагоджені зв’язки з аналогічного профілю відділенням лікарні №15 м. Дніпра.

Акти реагування Уповноваженого з прав людини будуть направлені до Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Міністерства охорони здоров’я України.


Данная статья принадлежит к категориям:
     Статьи о психоневрологических интернатах    Публикации с других источников    
 СПЕШИТЕ ДЕЛАТЬ ДОБРО!
Присоединяйся к Кругу друзей Хелпуса!
 МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ:


 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2017 году
вы пожертвовали
499 246 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2017:

52 тяжелобольным: 787 016 грн.
Психоневрологическим интернатам: 168 961 грн.
Служебные нужды: 63 661 грн.
Всего расходов: 1 019 639 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 3 549 717 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>>
 НУЖДЫ ИНТЕРНАТОВ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ: 
Контактная информация