Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
     

Новые победы и новые трудности Романа Можаровского

Работа опытных специалистов, индивидуальный подход к проблемам Романа Можаровского, его желание выздороветь и поддержка неравнодушных людей – дают позитивные изменения. Есть цель, есть желание, нужна наша поддержка и вместе будет победа!

Автор: Юлия Мойсюк, deti.zp.ua
Опубликовано: 2017-05-30 16-20-00  Просмотров: 337  
Оставить комментарий
Ирина Можаровская, мама Романа , всегда рядом с сыном и делится с нами новостями о ходе лечения: «Син Роман 21.05.1993 р.н. В 2008 р., у шістнадцять років тяжко переніс смерть батька. У 2014 році почали виникати спонтанні пневмоторакси (за відсутності травм та надмірних фізичних навантажень).

10.01.2014р. лівобічний спонтанний пневмоторакс, лівобічний малий гемоторакс.

26.06.2014р. лівобічний спонтанний пневмоторакс, рецидив.

28.07.2014р. лівобічний спонтанний пневмоторакс, рецидив, серозно-фібринозний плеврит зліва.

Операції: торакоцентеззліва, дренування по бюлау.

Після серії дренування легень – страждає больовими синдромами в грудині, задишками, утрудненим вдихом, підвищеним серцебиттям, підвищеною температурою тіла (тримається постійно 37,2 – 37,7).

Після частого дренування (оперативного втручання) виявлені захворювання в серцево-судинній системі. При подальшому обстеженні у Романа виявлено проблеми з судинами головного мозку, сечокам’яна хвороба, прогресуюча міопія. Лікарі припускають, що ці симптоми є наслідком системного захворювання сполучних тканин (на жаль державні медичні заклади не мають змоги провести діагностичного обстеження). Був зафіксований дефіцит маси тіла (ІМТ=15).

Рецидиви захворювань призвели до харчових розладів – поступово почав відмовлятися від споживання їди. Що призвело до значної втрати ваги – 42 кг. Зріст 177 см. Зафіксовані порушення в показниках біохімії крові.У лютому цього року госпіталізований в центр REVOKANDA, де допомагають страждаючим на розлади харчової поведінки.

Нажаль, державні медичні установи відмовилися гарантувати результат, а лікування в приватній клініці я не в змозі оплатити сама в повному об’ємі самостійно.

Завдяки праці спеціалістів, індивідуальному підходу до проблем Романа, а також його бажання одужати – дає позитивні зміни – поступово налагоджується режим харчування, зникає страх перед споживанням їди. Потроху почав набирати вагу – 49 кг. ( два роки я шукала допомоги – це єдина клініка, як в Україні, так і за кордоном).

Нажаль лікування та реабілітацію харчових розладів довелося перервати – в кінці березня Рома захворів пневмонією, яку не діагностували вчасно – виникли ускладнення. 30 березня був перевезений на лікування у пульманологічне відділення КЗ КОР «Київської обласної клінічної лікарні».

Наразі син потребує комплексного медичного обстеження для уточнення діагнозів та лікування. (втрата маси тіла призвела до розладу органів, гормональних змін, імунітету). Допомогти в обстеженні згодилась Київська клінічна лікарня «Феофанія» Державне управління справами – має базу найсучасніших методів обстеження, передові технології медицини, оптимальні методи лікування. Перебування у стаціонарі та послуги у діагностуванні платні. ( рахунки додаються).

Також необхідно продовжити реабілітацію, яка була перервана захворюванням на пневмонію.

Дякуємо всім небайдужим людям та БФ «Хелпус», які допомагають моєму сину здолати тяжкі недуги. Ви не уявляєте міру нашої вдячності за допомогу та турботу. Будьте здорові, будьте щасливі! Бережіть себе!»

Наш фонд продолжает сбор средств для лечения и обследования Романа и искренне надеется на Вашу поддержку.

Данная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации helpus.org.ua    Новости о лечении Можаровского Романа    
 СПЕШИТЕ ДЕЛАТЬ ДОБРО!
Домик в Щербиновке для воспитанников психоневрологических интернатов!
 МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ:
 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2018 году
вы пожертвовали
243 954 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2018:

29 тяжелобольным: 347 963 грн.
Психоневрологическим интернатам: 40 659 грн.
Служебные нужды: 5 951 грн.
Всего расходов: 394 574 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 3 791 693 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>>
 НУЖДЫ ИНТЕРНАТОВ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ: 
Контактная информация