Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
  

Сім’я Варщук потребує Вашої допомоги

Сбор средств закрыт! Сбор средств приостановлен в связи с тем, что информация об актуальных нуждах не поступает

Автор: Ольга Вовк, helpus.org.ua
Опубликовано: 2013-11-011 17-30-00  Просмотров: 1879

ВНИМАНИЕ! ПО СОСТОЯНИЮ НА 01.07.2015 г.: Сбор средств закрыт.
Сбор средств приостановлен в связи с тем, что информация об актуальных нуждах не поступает
=====================================

Текст старой просьбы:Ольга та Василь мріяли створити люблячу та міцну сім`ю, мати трьох діточок. Мріяли створити всі необхідні умови для їх всебічного розвитку, та реалізації у житті. Але, вони собі мали на меті одне, а в Бога було заплановане інше..

Так в цій сім`ї з’явилась на світ перша донька – Оксана. Це була дуже радісна подія для них, тоді ще ніхто не мав гадки, що маленька, тяжко хвора. Оксаночка росла, та батьки почали помічати, що з дитинкою не все гаразд. Після всебічного обстеження лікарями, дитині був встановлений діагноз, та присвоєна інвалідність. Тоді вже батьки підлаштовувалися під виховання дитини з особливими потребами.Сім років потому, у сім`ї народилась друга донечка - Марія, під час вагітності, наріканій від лікарів не було, але також як і попередня донька, вона мала генетичну хворобу.

Ще через сім років, знову Ольга завагітніла, медичне обладнання на той час вже стало більш досконалим, мати дуже турбувалась, чи зберігати дитинку, був величезний страх народження третьої дитини з вадами. Та лікарі запевнили, що з все гаразд, було зроблено велику кількість обстежень, ні що не прогнозувало відхилень у здоров’ї майбутньої дитини. Так з’явилась на світ третя донечка, її назвали Христинка. Малеча була здоровою, батьки не могли нарадуватись успіхами малої. Вона вступила до школи, все начебто було гаразд, навчатись Христинці дуже подобалось. Несподівано, наче грім серед ясного неба в дівчинки виник приступ епілепсії. Лікарям не вдалось виявити причину, з часом приступи почались з’являтись все частіше. Нажаль дівчині заборонили відвідувати школу, щоб не ставити організм під загрозу інфекційних захворювань та уникнути перенавантаження.Таким чином у міцній дружній сім`ї з’явилось троє діточок з особливими потребами. Мама Ольга, поки мала змогу працювала у школі, але коли вже з’явились проблеми зі здоров’ям у Христинки, вона облишила роботу. Тато Василь, працював до самої пенсії, міг би працювати і ще довше, але дружині дуже складно самостійно поратись з трьома донечками.

Наразі сім`я Варщук опинилась у дуже складній життєвій ситуації, вони живуть тільки на пенсії за віком, та по інвалідності на дітей. Можливо б вони і не звернулись до нас по допомогу, але сім`я мешкає на дев’ятому поверсі, виникає дуже багато труднощів з прогулянками для дітей. У Ольги та Василя є дуже велика та світла мрія, придбати будиночок для своїх дівчаток, щоб надати їм можливість частіше бувати на свіжому повітрі і забезпечувати сім`ю овочами зі своєї земельної діляночки. Кожного разу купуючи фрукти овочі вони наражаються на ризик, так як Христиночка дуже чутлива до різноманітних домішок.

Сім`я згодна продати квартиру на дев’ятому поверсі (якщо знайдуться покупці), але ж грошей все одно не вистачить для купівлі будинку. Ми звертаємось до всіх небайдужих, в кого є можливість, допоможіть буд ласка цій сім`ї! Можливо хтось зможе допомогти з пошуком покупців квартири, хтось пошуком будиночка, а може в вас є можливість допомогти грошима, чи в вас, у самих є будинок і ви могли би його подарувати, чи продати за невеличку суму.Сім`я мешкає у м. Червоноград, Львівська обл.

Телефон для зв’язку Ольга - 068 62 30 173.

За дополнительной информацией Вы также можете обратиться к сотрудникам Фонда "Счастливый ребенок"


Отчёт о собранных пожертвованиях

Дата: Жертвователь: Страна: Сумма:
12.11.2013210144070043Украина64.8 гривен
Всего с момента обращения поступило пожертвований на сумму 65 гривенОтчёт о расходах

Пока нет информации о расходах.

Дата: Куда перемещено: Сумма:
30.03.2015Стадник Елена ( рак щитовидной железы)64.8 гривен
Всего перемещено средств на другие статьи расходов: 65 гривенДанная статья принадлежит к категориям:
     Авторские публикации helpus.org.ua    Старые или неактивные просьбы о помощи        
 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2019 году
вы пожертвовали
592 953 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2019:

25 тяжелобольным: 510 349 грн.
Психоневрологическим интернатам: 90 059 грн.
Служебные нужды: 1 613 грн.
Всего расходов: 602 021 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 4 644 507 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>> 
Контактная информация