Хелпус - помощь взрослым, попавшим в беду
  

В Івано-Франківську греко-католики провели бал для неповносправних на інвалідних візках

Нещодавно у віденському вальсі під час осіннього приятельського балу «Потрібно двоє: допоможи іншому - стань приятелем для неповносправних (які користуються інвалідними візками)» закружляло більше як три десятки пар

Автор: Релігія в Україні, www.religion.in.ua
Опубликовано: 2012-11-20 11-00-00  Просмотров: 1341Нещодавно у віденському вальсі під час осіннього приятельського балу «Потрібно двоє: допоможи іншому - стань приятелем для неповносправних (які користуються інвалідними візками)» закружляло більше як три десятки пар. Захід в Івано-Франківську відбувся за підтримки Карпатського фонду, Сканфонду та Мережі нідерландських благодійних фондів для Східної і Центральної Європи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Мalakava.com і сайт УГКЦ.

Родзинкою балу стала зіркова пара танцюристів на інвалідних візках - Палков Віталій з Івано-Франківська та Стефурак Надія з Богородчан, які на танцювальній сцені вже два роки. Під час дійства обрали Короля та Королеву, якими стало подружжя - Василь та Наталя Петруніви з Тисмениці.Мальтійці сподіваються, що завдяки підтримці багатьох людей доброї волі вдасться зробити такі бали щорічними. Учасники балу складають слова сердечної вдячності волонтерам Мальтійської служби за транспортне та матеріальне забезпечення, хореографічну підготовку і танцювальні майстер-класи, а також салону весільних і вечірніх суконь «Анастасія-шарм» (власниця – Остапович Оксана) за найвишуканіші сукні для наших «романтиків».


 ОТЧЁТЫ О ПОЖЕРТВОВАНИЯХ:
В 2019 году
вы пожертвовали
442 236 гривен

Расходы "Хелпуса" в 2019:

23 тяжелобольным: 421 223 грн.
Психоневрологическим интернатам: 74 243 грн.
Служебные нужды: 1 590 грн.
Всего расходов: 497 057 грн.

Всего с 2012 оказано помощи
на сумму 4 648 986 гривен

Спасибо!

Детальные отчёты >>> 
Контактная информация