Благодійна акція GoodCrossing

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та Благотворительный фонд "Счастливый Ребенок" пропонують долучитись до благодійної акції.
Автор: Сергио Андрух, www.deti.zp.ua Опубликовано: 29 августа 2018, 13:00 357

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та Благотворительный фонд "Счастливый Ребенок" пропонують долучитись до благодійної акції "Goodcrossing: З любов'ю до людей, з любов'ю до книжок". Goodcrossing – це кругообіг добра у всесвіті, який ми можемо втілювати разом.

Зазвичай цього дня ми приймаємо привітання та відкриваємо свої двері для всіх, хто має бажання ближче познайомитись з роботою бібліотеки. Але цього року ми вирішили змінити формат заходів та підтримати програму БФ "Щаслива дитина", спрямовану на допомогу дітям, хворим на муковісцидоз. Муковісцидоз – це спадкове генетичне невиліковне захворювання, яке потребує постійного дорогого лікування для підтримки нормального життя людини.

Отже, ми пропонуємо вам долучитись до благодійної справи в якості учасника, або в якості відвідувача наступних заходів:

- Благодійний продаж книжок

- Dress-crossing

- Ярмарок крафту

- Лекційний майданчик

- Ігровий майданчик

- Дитячий майданчик

- Майстер-класи для дітей та дорослих

- Пішохідні екскурсії старою частиною міста

Кошти, зібрані під час проведення акції, наприкінці заходу будуть передані представникам БФ "Щаслива дитина".

Партнерами заходу є: Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, ЗОБД "Юний читач", Спільно HUB.


Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.