Велодень 2018: Поїхали разом!

Фонд «Щаслива дитина», Фонд «Хелпус» та проект «МуВіки» чекають вас на велопробігу, де ви отримаєте купу задоволення, а також зможете допомогти врятувати чиєсь життя, виконати чиюсь мрію або просто дати людині знати, що про неї пам'ятають і піклуються!
Автор: Леонид Лобанок, Сергио Андрух, www.deti.zp.ua Опубликовано: 24 мая 2018, 17:00 435

27 травня 2018 року в Запоріжжі відбудеться щорічний фестиваль «Велодень», до якого із задоволенням долучиться команда Благодійного Фонду «Щаслива дитина»". Ми щиро раді взяти участь у цьому корисному та цікавому святі, а також закликаємо всіх, хто підтримує Фонд «Щаслива дитина» та веде здоровий спосіб життя, приєднатися до нас! Велопарад стартує на площі Запорізькій та рухається проспектом Соборним до майдану Волі, потім спускається, і по Набережній магістралі їде в зворотньому напрямку до вулиці Лермонтова, далі вулицею Перемоги, і фінішує у Парку Трудової слави.

На фініші нас чекає багато сюрпризів, про які можна дізнатися на сторінці заходу.


Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.