Кроки в пошуках здоров’я

Родина Юлії Павлюковської щиро вдячна усім не байдужим. Чоловік Юлії звертається до наших читачів та усіх не байдужих. Петро висловлює подяку від імені родичів Юлії та її діточок.
Автор: Вовк Ольга, helpus.org.ua Опубликовано: 21 августа 2015, 18:40 1039

Родина Юлії щиро вдячна усім не байдужим. Чоловік Юлії звертається до наших читачів та усіх не байдужих. Петро висловлює подяку від імені родичів Юлії та її діточок.

«Наша родина Вам дуже вдячна за те, що Ви допомагаєте нам у лікуванні Юлі , за те , що ви не забуваєте Юлечку цікавитеся її здоров’ям , успіхами в одужанні . Ми дуже вдячні всім людям які відгукнулися на УББ і підтримці Фонду ХЕЛПУС .

Завдяки коштам що залишились на фонді і допомозі Ірини Білик Юлечка з 1.07 по 31.07 знаходилась на лікуванні у реабілітаційному центрі « Модричі » Львівської області .

В центрі «Модричі » Юля проходила не тільки реабілітацію а й обстеження і лікування . Нажаль велика кількість прийнятих ліків не пройшла даром у Юлечки виникла проблема з нирками котра між людей називається « кам’яна хвороба » . В курс лікування нашій мамі було призначено цілющу Трускавецьку воду « Нафтусю, Софію і Марію », вона виправдала сподівання та почала давати свої позитивні результати , це підтвердили аналізи . Також в реабілітацію входили заняття в басейні. В басейні Юля вчилася ходити , плавати і пірнати . Юлі це подобалось і їй це гарно вдавалось. Наразі ми знаходимось вже вдома, закріплюємо отриманні навички, вдосконалюємо їх.

Своїм старанням та бажанням скоріше одужати Юлечка крок за кроком йде в перед, а ви їй в цьому безцінні помічники .

І ще раз дякуємо що ви завжди з нами.»

Юлії ще потрібна ваша допомога. Лікування дає свої помітні результати, та його не можна призупиняти ні на день. Сім’я благає вас про допомогу!


Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.