Громадський марафон «Навіщо_нам_бути_разом?»

19.07.2017 відбувся мозковий штурм «Шляхи та умови реінтеграції: виклики та можливості». Захід пройшов у Запоріжжі в рамках громадського марафону «Навіщо_нам_бути_разом?»
Автор: Юлия Мойсюк, helpus.org.ua Опубликовано: 24 июля 2017, 19:00 584

Разом із запорізькими громадськими організаціями, представниками медіа служб, волонтерами, журналістами та громадськими діячами, долучили до марафону і представники благодійного фонду «Хелпус».

«Навіщо_нам_бути_разом?» - це громадський та медіа марафон для обміну досвідом, історіями та ідеями про можливі шляхи безпечної реінтеграції. Марафон проводиться за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

На мозковому штурмі активно обговорювались проблеми де окупації та реінтеграції, визначались проблеми, які заважають успішній реінтеграції. Також було приділено увагу ролі волонтерів, громадських активістів та громадських організацій, які надають реальну допомогу переселенцям, учасникам АТО.

Захід пройшов у доброзичливій дискусійній формі.


Данная статья принадлежит к категориям:
Авторские публикации helpus.org.ua  

Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.